Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna

lek. stom. Halina Wyrębska specjalista stomatologii zachowawczej i endodoncji
Łódź 91-403, ul. Tamka 5

Wybielanie

Przed wybielaniem Osoby z pięknymi białymi zębami wygrywają w walce o pracę gdyż pracodawcy to doceniają. Osoba ze śnieznobiałym uśmiechem może oczarować otoczenie, wysyłając jasną informację: jestem osobą zdecydowaną, wiem czego chcę i dbam o siebie.

Po wybielaniu Jasny uśmiech odmładza i poprawia humor. Aby go uzyskać stosujemy substancje utleniające w celu rozjaśnienia zębów. Najłatwiej wybielają się zęby z tendencją do koloru żółtego, trudniej zęby o odcieniu sinoniebieskim.

NOWOŚĆ! Wybielanie zębów we włoskim systemie LAMPA BIO WHITE ACCELERATOR

Obecnie cały zabieg odbywa się w gabinecie stomatologicznym, jego czas został zredukowany do minimum i trwa krócej niż godzinę. Opieka lekarza podczas całego zabiegu pozwala na zastosowanie substancji wybielających w wyższym stężeniu niż w preparatach przeznaczonych do użytku domowego, a zabieg pozostaje całkowicie bezpieczny dla pacjenta.

Zalety wybielania przy użyciu LAMPY BIO WHITE ACCELERATOR

  • niezwykle szybki efekt wybielania
  • całkowite bezpieczeństwo wybielania
  • okres nadwrażliwości pozabiegowej zredukowany do 24 godzin

Stosujemy również dwie inne metody wybielania zębów:

  1. Nocne wybielanie nakładkowe lekarz stomatolog pobiera wyciski zębów, a technik stomatologiczny przygotowuje nakładki idealnie do nich pasujące. W nakładki wprowadzany jest żel wybielający na kilka godzin. Pacjent obserwuje efekty już po 2 dniach stosowania.
  2. Wybielanie ciemnych zębów martwych - zęby martwe po leczeniu kanałowym często ciemnieją, co wpływa negatywnie na efekt estetyczny uzębienia. W celu wybielenia zęba martwego otwiera się go od strony wewnętrznej komory i tam gdzie obumarł korzeń umieszcza się preparat wybielający. Czynność powtarzana jest 2-3 krotnie, aż do uzyskania pożądanego efektu.

Dzięki formule preparatu wybielającego BIO WHITE po wybieleniu tą metodą nie występuje nadwrażliwość zębów. System ten pozwala na wybielenie zębów nawet o 12 odcieni. martwy ząb przed wybielaniem

martwy ząb przed wybielaniem martwy ząb po wybielaniu